Oct 9, 2023
|
@ Zenit-2 |
W, 53 - 70 |
Zenith Academy
VTB Youth United League
|
1-0 |
PTS: 22. M. Padius
REB: 8. M. Ogarkov
AST: 4. M. Shalonin
|
PTS: 9. T. Komissarov
REB: 6. T. Vashchenko
AST: 3. M. Dulkay
|
73.2 - 96.7 |
Oct 10, 2023
|
@ Zenit-2 |
W, 58 - 65 |
Zenith Academy
VTB Youth United League
|
2-0 |
PTS: 13. M. Padius
REB: 10. M. Ogarkov
AST: 4. M. Shalonin
|
PTS: 14. S. Burinsky
REB: 12. M. Dulkay
AST: 2. S. Burinsky
|
76.6 - 85.8 |
Oct 16, 2023
|
v. Parma-2 |
W, 76 - 56 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
3-0 |
PTS: 18. G. Salagaev
REB: 7. M. Ogarkov
AST: 9. M. Shalonin
|
PTS: 11. Y. Zhuchkov
REB: 9. D. Mikheev
AST: 3. Y. Zhuchkov
|
102.8 - 75.7 |
Oct 17, 2023
|
v. Parma-2 |
L, 82 - 83 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
3-1 |
PTS: 20. M. Ogarkov
REB: 11. M. Ogarkov
AST: 5. M. Shalonin
|
PTS: 16. Lev Svinin
REB: 13. Gleb Firsov
AST: 6. Ivan Egorov
|
106.0 - 107.3 |
Oct 20, 2023
|
@ Khimki-2 |
W, 70 - 73 |
BCMO
VTB Youth United League
|
4-1 |
PTS: 21. Egor Yushkov
REB: 12. M. Ogarkov
AST: 4. Klim Adaykin
|
PTS: 20. S. Kudrin
REB: 10. S. Kudrin
AST: 8. B. Smirnov
|
93.0 - 96.9 |
Oct 21, 2023
|
@ Khimki-2 |
L, 80 - 78 |
BCMO
VTB Youth United League
|
4-2 |
PTS: 18. Klim Adaykin
REB: 8. M. Ogarkov
AST: 6. M. Shalonin
|
PTS: 15. A. Koryakin
REB: 3. B. Smirnov
AST: 8. B. Smirnov
|
109.2 - 106.5 |
Oct 29, 2023
|
@ Avtodor-2 |
W, 63 - 65 |
FOK Star
VTB Youth United League
|
5-2 |
PTS: 16. Egor Yushkov
REB: 15. V. Shiryaev
AST: 3. M. Shalonin
|
PTS: 16. J. Pechendzhian
REB: 7. D. Yakovlev
AST: 8. Matvey Popov
|
81.4 - 84.0 |
Oct 30, 2023
|
@ Avtodor-2 |
W, 57 - 74 |
FOK Star
VTB Youth United League
|
6-2 |
PTS: 18. Egor Yushkov
REB: 10. D. Finaev
AST: 6. M. Shalonin
|
PTS: 20. J. Pechendzhian
REB: 9. D. Yakovlev
AST: 3. Matvey Popov
|
75.6 - 98.1 |
Nov 2, 2023
|
@ Samara-2 |
W, 56 - 71 |
SK SGUE
VTB Youth United League
|
7-2 |
PTS: 23. Klim Adaykin
REB: 13. D. Finaev
AST: 5. Klim Adaykin
|
PTS: 12. B. Shuvakin
REB: 11. N. Kosyakov
AST: 4. D. Volkov
|
69.4 - 88.0 |
Nov 3, 2023
|
@ Samara-2 |
L, 81 - 57 |
SK SGUE
VTB Youth United League
|
7-3 |
PTS: 10. T. Shikalov
REB: 11. V. Shiryaev
AST: 3. Klim Adaykin
|
PTS: 14. A. Maskaev
REB: 12. B. Shuvakin
AST: 6. D. Volkov
|
108.3 - 76.2 |
Nov 14, 2023
|
v. UNICS-2 |
W, 87 - 56 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
8-3 |
PTS: 17. G. Salagaev
REB: 14. V. Shiryaev
AST: 6. Klim Adaykin
|
PTS: 17. V. Naumov
REB: 6. V. Naumov
AST: 4. Ilya Volodin
|
128.5 - 82.7 |
Nov 15, 2023
|
v. UNICS-2 |
W, 79 - 59 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
9-3 |
PTS: 15. S. Chugunov
REB: 7. S. Chugunov
AST: 6. M. Shalonin
|
PTS: 14. S. Sharonov
REB: 4. Ilya Volodin
AST: 5. Ilya Volodin
|
122.4 - 91.4 |
Nov 18, 2023
|
v. Nizhny Novgorod-2 |
W, 83 - 57 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
10-3 |
PTS: 15. S. Chugunov
REB: 10. M. Ogarkov
AST: 6. T. Shikalov
|
PTS: 15. Nikita Bodin
REB: 8. Nikita Bodin
AST: 6. E. Vorontsov
|
105.6 - 72.5 |
Nov 19, 2023
|
v. Nizhny Novgorod-2 |
W, 68 - 60 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
11-3 |
PTS: 11. M. Ogarkov
REB: 10. V. Shiryaev
AST: 6. Klim Adaykin
|
PTS: 16. V. Semenchenko
REB: 7. Nikita Bodin
AST: 6. E. Vorontsov
|
83.7 - 73.9 |
Nov 23, 2023
|
@ Runa-2 |
L, 70 - 45 |
DS Dynamo Lavochkin
VTB Youth United League
|
11-4 |
PTS: 11. Egor Yushkov
REB: 7. M. Ogarkov
AST: 4. Klim Adaykin
|
PTS: 16. Ian Dodeus
REB: 8. Egor Vanin
AST: 6. A. Konotop
|
96.7 - 62.2 |
Nov 24, 2023
|
@ Runa-2 |
L, 55 - 39 |
DS Dynamo Lavochkin
VTB Youth United League
|
11-5 |
PTS: 12. Klim Adaykin
REB: 8. M. Ogarkov
AST: 3. Egor Yushkov
|
PTS: 16. Ian Dodeus
REB: 15. Egor Vanin
AST: 2. Egor Vanin
|
79.9 - 56.7 |
Nov 29, 2023
|
@ CSKA-2 |
W, 62 - 71 |
VTB Youth United League
|
12-5 |
PTS: 19. Egor Yushkov
REB: 10. G. Salagaev
AST: 7. Klim Adaykin
|
PTS: 14. D. Abramov
REB: 11. D. Abramov
AST: 7. N. Sadikov
|
84.5 - 96.7 |
Nov 30, 2023
|
@ CSKA-2 |
L, 93 - 88 |
VTB Youth United League
|
12-6 |
PTS: 25. M. Padius
REB: 9. S. Chugunov
AST: 7. Klim Adaykin
|
PTS: 27. Maxim Pronin
REB: 11. Maxim Pronin
AST: 8. N. Sadikov
|
109.1 - 103.3 |
Dec 3, 2023
|
@ Yenisei-2 |
W, 67 - 97 |
SK Krasnoyarsk
VTB Youth United League
|
13-6 |
PTS: 26. T. Shikalov
REB: 10. Egor Yushkov
AST: 4. Egor Yushkov
|
PTS: 18. V. Afanasyev
REB: 9. D. Zavorotny
AST: 4. Ivan Karasev
|
77.3 - 111.9 |
Dec 4, 2023
|
@ Yenisei-2 |
W, 72 - 92 |
SK Krasnoyarsk
VTB Youth United League
|
14-6 |
PTS: 16. T. Shikalov
REB: 11. V. Shiryaev
AST: 8. M. Ogarkov
|
PTS: 20. E. Skuratov
REB: 9. E. Skuratov
AST: 6. E. Skuratov
|
86.9 - 111.0 |
Dec 12, 2023
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
L, 74 - 52 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
14-7 |
PTS: 18. T. Shikalov
REB: 14. V. Shiryaev
AST: 2. M. Shalonin
|
PTS: 15. N. Ryabov
REB: 11. A. Koryakovsky
AST: 10. Daniil Ginko
|
94.2 - 66.2 |
Dec 13, 2023
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
W, 80 - 84 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
15-7 |
PTS: 24. Klim Adaykin
REB: 10. V. Shiryaev
AST: 2. Klim Adaykin
|
PTS: 15. A. Koryakovsky
REB: 11. A. Koryakovsky
AST: 4. N. Ryabov
|
95.9 - 100.7 |
Dec 25, 2023
|
v. Uralmash-2 |
W, 73 - 59 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
16-7 |
PTS: 13. T. Shikalov
REB: 14. G. Salagaev
AST: 4. V. Shiryaev
|
PTS: 15. M. Reshetov
REB: 6. E. Merzlyakov
AST: 3. D. Yurkov
|
93.4 - 75.4 |
Dec 26, 2023
|
v. Uralmash-2 |
W, 80 - 74 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
17-7 |
PTS: 22. M. Padius
REB: 10. S. Chugunov
AST: 3. G. Salagaev
|
PTS: 24. D. Yurkov
REB: 13. E. Merzlyakov
AST: 3. E. Merzlyakov
|
110.9 - 102.6 |
Jan 11, 2024
|
v. Zenit-2 |
W, 78 - 70 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
18-7 |
PTS: 18. M. Ogarkov
REB: 7. M. Ogarkov
AST: 7. Klim Adaykin
|
PTS: 14. D. Filippov
REB: 9. Ilyas Abdul
AST: 3. T. Vashchenko
|
103.9 - 93.3 |
Jan 12, 2024
|
v. Zenit-2 |
W, 85 - 83 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
19-7 |
PTS: 18. M. Padius
REB: 9. M. Padius
AST: 4. M. Shalonin
|
PTS: 18. V. Samukhin
REB: 10. V. Samukhin
AST: 6. S. Burinsky
|
87.3 - 85.2 |
Jan 15, 2024
|
v. Runa-2 |
W, 80 - 71 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
20-7 |
PTS: 24. Klim Adaykin
REB: 13. M. Ogarkov
AST: 5. Klim Adaykin
|
PTS: 25. Egor Vanin
REB: 16. Egor Vanin
AST: 5. Egor Vanin
|
102.9 - 91.3 |
Jan 16, 2024
|
v. Runa-2 |
L, 55 - 59 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
20-8 |
PTS: 15. Klim Adaykin
REB: 9. Egor Yushkov
AST: 3. Egor Yushkov
|
PTS: 14. A. Konotop
REB: 14. Egor Vanin
AST: 6. Ian Dodeus
|
75.7 - 81.2 |
Jan 28, 2024
|
@ Parma-2 |
L, 71 - 67 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
20-9 |
PTS: 13. M. Padius
REB: 10. S. Chugunov
AST: 5. M. Shalonin
|
PTS: 15. A. Kovalenko
REB: 10. A. Kovalenko
AST: 7. Ivan Egorov
|
101.8 - 96.1 |
Jan 29, 2024
|
@ Parma-2 |
W, 63 - 73 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
21-9 |
PTS: 20. T. Filatov
REB: 10. M. Ogarkov
AST: 4. M. Shalonin
|
PTS: 14. A. Kovalenko
REB: 8. A. Kovalenko
AST: 4. R. Buzvalin
|
86.9 - 100.7 |
Feb 7, 2024
|
v. Khimki-2 |
W, 84 - 66 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
22-9 |
PTS: 21. Klim Adaykin
REB: 12. M. Ogarkov
AST: 5. Klim Adaykin
|
PTS: 16. G. Shilohvostov
REB: 6. S. Kudrin
AST: 3. G. Shilohvostov
|
117.6 - 92.4 |
Feb 8, 2024
|
v. Khimki-2 |
W, 80 - 77 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
23-9 |
PTS: 14. Klim Adaykin
REB: 8. M. Ogarkov
AST: 6. Klim Adaykin
|
PTS: 22. S. Kudrin
REB: 11. S. Kudrin
AST: 6. A. Koryakin
|
112.2 - 108.0 |
Feb 12, 2024
|
v. Avtodor-2 |
W, 88 - 64 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
24-9 |
PTS: 16. M. Ogarkov
REB: 14. V. Shiryaev
AST: 6. G. Salagaev
|
PTS: 16. J. Pechendzhian
REB: 7. Matvey Popov
AST: 4. Matvey Popov
|
120.2 - 87.4 |
Feb 13, 2024
|
v. Avtodor-2 |
W, 85 - 46 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
25-9 |
PTS: 21. M. Ogarkov
REB: 13. M. Ogarkov
AST: 7. M. Shalonin
|
PTS: 11. M. Luchkin
REB: 5. M. Luchkin
AST: 1. M. Luchkin
|
118.5 - 64.1 |
Feb 16, 2024
|
v. Samara-2 |
W, 78 - 58 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
26-9 |
PTS: 15. Egor Yushkov
REB: 12. M. Ogarkov
AST: 5. Klim Adaykin
|
PTS: 12. Egor Chirkov
REB: 9. N. Kosyakov
AST: 4. D. Kuimov
|
102.4 - 76.1 |
Feb 17, 2024
|
v. Samara-2 |
W, 93 - 64 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
27-9 |
PTS: 30. Egor Yushkov
REB: 7. Egor Yushkov
AST: 5. M. Shalonin
|
PTS: 10. B. Shuvakin
REB: 9. D. Sletkov
AST: 3. S. Saukkonen
|
126.5 - 87.0 |
Feb 28, 2024
|
@ UNICS-2 |
W, 61 - 62 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
28-9 |
PTS: 12. Egor Yushkov
REB: 11. M. Ogarkov
AST: 4. M. Ogarkov
|
PTS: 17. V. Naumov
REB: 11. V. Naumov
AST: 3. Roman Ilyuk
|
88.3 - 89.8 |
Feb 29, 2024
|
@ UNICS-2 |
W, 66 - 90 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
29-9 |
PTS: 23. M. Padius
REB: 13. V. Shiryaev
AST: 5. M. Shalonin
|
PTS: 16. Roman Ilyuk
REB: 5. Roman Ilyuk
AST: 9. Roman Ilyuk
|
91.5 - 124.7 |
Mar 3, 2024
|
@ Nizhny Novgorod-2 |
W, 71 - 78 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
30-9 |
PTS: 18. M. Savchenko
REB: 10. M. Savchenko
AST: 7. Klim Adaykin
|
PTS: 13. T. Rudovskii
REB: 8. Nikita Bodin
AST: 7. V. Semenchenko
|
92.1 - 101.2 |
Mar 4, 2024
|
@ Nizhny Novgorod-2 |
W, 63 - 68 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
31-9 |
PTS: 20. Egor Yushkov
REB: 13. M. Savchenko
AST: 5. G. Salagaev
|
PTS: 13. A. Shenderov
REB: 9. Nikita Bodin
AST: 4. E. Vorontsov
|
73.1 - 78.9 |
Mar 13, 2024
|
v. CSKA-2 |
L, 60 - 85 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
31-10 |
PTS: 13. Egor Yushkov
REB: 8. M. Savchenko
AST: 4. M. Shalonin
|
PTS: 14. V. Shirinkin
REB: 9. D. Klyuchenkov
AST: 8. N. Sadikov
|
86.4 - 122.4 |
Mar 14, 2024
|
v. CSKA-2 |
W, 73 - 63 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
32-10 |
PTS: 17. Klim Adaykin
REB: 10. M. Savchenko
AST: 8. M. Shalonin
|
PTS: 10. N. Sadikov
REB: 6. K. Petukhov
AST: 4. N. Sadikov
|
101.8 - 87.8 |
Mar 17, 2024
|
v. Yenisei-2 |
W, 96 - 48 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
33-10 |
PTS: 16. M. Ogarkov
REB: 20. M. Ogarkov
AST: 14. M. Shalonin
|
PTS: 19. Ivan Karasev
REB: 9. D. Zavorotny
AST: 5. V. Afanasyev
|
111.0 - 55.5 |
Mar 18, 2024
|
v. Yenisei-2 |
W, 91 - 44 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
34-10 |
PTS: 14. Klim Adaykin
REB: 13. M. Ogarkov
AST: 5. M. Shalonin
|
PTS: 11. E. Skuratov
REB: 9. D. Zavorotny
AST: 4. V. Afanasyev
|
118.4 - 57.3 |
Mar 26, 2024
|
v. Lokomotiv Kuban-2 |
W, 68 - 63 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
35-10 |
PTS: 17. Klim Adaykin
REB: 7. M. Savchenko
AST: 4. Klim Adaykin
|
PTS: 14. Daniil Ginko
REB: 11. A. Koryakovsky
AST: 5. I. Grushevskii
|
89.6 - 83.0 |
Mar 27, 2024
|
v. Lokomotiv Kuban-2 |
W, 79 - 67 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
36-10 |
PTS: 17. T. Shikalov
REB: 6. M. Savchenko
AST: 7. M. Shalonin
|
PTS: 22. A. Oreshnikov
REB: 10. A. Oreshnikov
AST: 6. V. Ishchenko
|
99.8 - 84.6 |
Apr 9, 2024
|
@ Uralmash-2 |
W, 48 - 70 |
VTB Youth United League
|
37-10 |
PTS: 15. M. Ogarkov
REB: 13. M. Ogarkov
AST: 6. Klim Adaykin
|
PTS: 10. M. Reshetov
REB: 9. M. Reshetov
AST: 5. M. Reshetov
|
61.0 - 88.9 |
Apr 10, 2024
|
@ Uralmash-2 |
W, 59 - 79 |
Abuja Sports Hall
VTB Youth United League
|
38-10 |
PTS: 15. T. Shikalov
REB: 15. M. Ogarkov
AST: 7. M. Shalonin
|
PTS: 12. D. Yurkov
REB: 8. F. Manikhin
AST: 8. M. Reshetov
|
78.2 - 104.7 |
Apr 16, 2024
|
@ Parma-2 |
W, 52 - 93 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
39-10 |
PTS: 14. Egor Yushkov
REB: 6. G. Salagaev
AST: 9. M. Shalonin
|
PTS: 14. M. Stafeev
REB: 12. Nikita Bodin
AST: 3. Y. Zhuchkov
|
68.9 - 123.2 |
Apr 19, 2024
|
v. Parma-2 |
W, 78 - 60 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
40-10 |
PTS: 16. G. Salagaev
REB: 18. M. Savchenko
AST: 5. M. Shalonin
|
PTS: 26. Gleb Firsov
REB: 12. Gleb Firsov
AST: 9. Ivan Egorov
|
96.7 - 74.4 |
May 3, 2024
|
v. Zenit-2 |
L, 86 - 94 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
40-11 |
PTS: 22. Klim Adaykin
REB: 10. M. Ogarkov
AST: 6. M. Shalonin
|
PTS: 24. P. Zemskii
REB: 10. A. Antipov
AST: 5. S. Burinsky
|
107.0 - 116.9 |
May 4, 2024
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
L, 73 - 56 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
40-12 |
PTS: 19. M. Savchenko
REB: 7. M. Savchenko
AST: 2. G. Salagaev
|
PTS: 17. A. Oreshnikov
REB: 10. A. Oreshnikov
AST: 7. V. Ishchenko
|
101.6 - 77.9 |