Oct 5, 2023
|
@ Samara-2 |
L, 85 - 70 |
SK SGUE
VTB Youth United League
|
0-1 |
PTS: 15. E. Vorontsov
REB: 9. Nikita Bodin
AST: 3. E. Vorontsov
|
PTS: 17. Egor Amosov
REB: 8. Egor Amosov
AST: 5. Egor Amosov
|
98.1 - 80.8 |
Oct 6, 2023
|
@ Samara-2 |
L, 82 - 74 |
SK SGUE
VTB Youth United League
|
0-2 |
PTS: 14. A. Gurenko
REB: 5. A. Chubik
AST: 3. A. Shenderov
|
PTS: 18. Egor Amosov
REB: 11. B. Shuvakin
AST: 4. Egor Amosov
|
95.6 - 86.3 |
Oct 9, 2023
|
@ Avtodor-2 |
L, 77 - 70 |
FOK Star
VTB Youth United League
|
0-3 |
PTS: 17. V. Semenchenko
REB: 9. M. Slobodin
AST: 4. E. Vorontsov
|
PTS: 19. Matvey Popov
REB: 9. K. Bekkiev
AST: 4. S. Skotnikov
|
90.7 - 82.5 |
Oct 10, 2023
|
@ Avtodor-2 |
W, 73 - 83 |
FOK Star
VTB Youth United League
|
1-3 |
PTS: 14. V. Semenchenko
REB: 11. Nikita Bodin
AST: 7. E. Vorontsov
|
PTS: 27. J. Pechendzhian
REB: 9. A. Domyutsa
AST: 4. Matvey Popov
|
95.5 - 108.6 |
Oct 16, 2023
|
v. Lokomotiv Kuban-2 |
W, 75 - 62 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
2-3 |
PTS: 13. Nikita Bodin
REB: 8. Nikita Bodin
AST: 5. E. Vorontsov
|
PTS: 15. Daniil Ginko
REB: 7. P. Ryabkov
AST: 4. N. Ryabov
|
91.3 - 75.5 |
Oct 17, 2023
|
v. Lokomotiv Kuban-2 |
L, 72 - 80 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
2-4 |
PTS: 13. T. Rudovskii
REB: 5. Nikita Bodin
AST: 2. Nikita Bodin
|
PTS: 31. I. Grushevskii
REB: 9. V. Oleynikov
AST: 5. I. Grushevskii
|
90.6 - 100.6 |
Oct 29, 2023
|
v. Yenisei-2 |
W, 88 - 71 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
3-4 |
PTS: 17. T. Rudovskii
REB: 8. Nikita Bodin
AST: 6. Kirill Belov
|
PTS: 15. E. Skuratov
REB: 9. E. Skuratov
AST: 3. I. Kityukha
|
105.0 - 84.7 |
Oct 30, 2023
|
v. Yenisei-2 |
L, 70 - 73 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
3-5 |
PTS: 23. A. Gurenko
REB: 8. V. Semenchenko
AST: 6. E. Vorontsov
|
PTS: 16. M. Yakubets
REB: 6. Ivan Karasev
AST: 4. Ivan Karasev
|
87.0 - 90.7 |
Nov 2, 2023
|
v. CSKA-2 |
L, 61 - 118 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
3-6 |
PTS: 17. V. Semenchenko
REB: 4. M. Slobodin
AST: 4. E. Vorontsov
|
PTS: 22. N. Natsvlishvili
REB: 9. Kirill Popov
AST: 5. Kirill Popov
|
68.4 - 132.4 |
Nov 3, 2023
|
v. CSKA-2 |
L, 63 - 93 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
3-7 |
PTS: 12. V. Semenchenko
REB: 4. M. Slobodin
AST: 3. V. Semenchenko
|
PTS: 26. Maxim Pronin
REB: 11. Maxim Pronin
AST: 7. N. Sadikov
|
75.8 - 111.8 |
Nov 14, 2023
|
@ Uralmash-2 |
L, 70 - 55 |
VTB Youth United League
|
3-8 |
PTS: 11. F. Doronichev
REB: 9. T. Rudovskii
AST: 4. E. Vorontsov
|
PTS: 10. K. Voskoboynikov
REB: 8. D. Yurkov
AST: 4. D. Yurkov
|
88.6 - 69.6 |
Nov 15, 2023
|
@ Uralmash-2 |
L, 75 - 64 |
VTB Youth United League
|
3-9 |
PTS: 13. A. Gerega
REB: 6. A. Chubik
AST: 3. A. Gerega
|
PTS: 20. K. Voskoboynikov
REB: 9. K. Voskoboynikov
AST: 12. M. Reshetov
|
99.8 - 85.1 |
Nov 18, 2023
|
@ MBA-2 Moscow |
L, 83 - 57 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
3-10 |
PTS: 15. Nikita Bodin
REB: 8. Nikita Bodin
AST: 6. E. Vorontsov
|
PTS: 15. S. Chugunov
REB: 10. M. Ogarkov
AST: 6. T. Shikalov
|
105.6 - 72.5 |
Nov 19, 2023
|
@ MBA-2 Moscow |
L, 68 - 60 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
3-11 |
PTS: 16. V. Semenchenko
REB: 7. Nikita Bodin
AST: 6. E. Vorontsov
|
PTS: 11. M. Ogarkov
REB: 10. V. Shiryaev
AST: 6. Klim Adaykin
|
83.7 - 73.9 |
Nov 29, 2023
|
v. UNICS-2 |
L, 70 - 75 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
3-12 |
PTS: 13. A. Shcherbakov
REB: 13. Nikita Bodin
AST: 6. V. Semenchenko
|
PTS: 16. Roman Ilyuk
REB: 8. S. Sharonov
AST: 4. Ilya Volodin
|
89.9 - 96.3 |
Nov 30, 2023
|
v. UNICS-2 |
W, 83 - 63 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
4-12 |
PTS: 19. V. Semenchenko
REB: 10. Nikita Bodin
AST: 7. V. Semenchenko
|
PTS: 13. N. Ivanov
REB: 7. Y. Prishedko
AST: 4. N. Ivanov
|
112.2 - 85.2 |
Dec 8, 2023
|
@ Runa-2 |
L, 79 - 53 |
DS Dynamo Lavochkin
VTB Youth United League
|
4-13 |
PTS: 13. Nikita Bodin
REB: 6. A. Chubik
AST: 3. V. Semenchenko
|
PTS: 12. Z. Lavrenov
REB: 7. A. Shportun
AST: 4. A. Molofeev
|
101.2 - 67.9 |
Dec 9, 2023
|
@ Runa-2 |
L, 87 - 63 |
DS Dynamo Lavochkin
VTB Youth United League
|
4-14 |
PTS: 19. Nikita Bodin
REB: 6. Nikita Bodin
AST: 6. V. Semenchenko
|
PTS: 26. Egor Vanin
REB: 6. Egor Vanin
AST: 8. M. Matyushkov
|
116.7 - 84.5 |
Dec 12, 2023
|
@ Zenit-2 |
L, 91 - 68 |
Zenith Academy
VTB Youth United League
|
4-15 |
PTS: 17. Nikita Bodin
REB: 7. V. Semenchenko
AST: 3. Nikita Bodin
|
PTS: 23. T. Vashchenko
REB: 11. V. Samukhin
AST: 6. S. Burinsky
|
119.6 - 89.4 |
Dec 13, 2023
|
@ Zenit-2 |
L, 100 - 60 |
Zenith Academy
VTB Youth United League
|
4-16 |
PTS: 12. F. Doronichev
REB: 7. Nikita Bodin
AST: 6. V. Semenchenko
|
PTS: 17. D. Rodionov
REB: 10. T. Vashchenko
AST: 5. D. Rodionov
|
131.4 - 78.9 |
Dec 24, 2023
|
v. Khimki-2 |
L, 71 - 93 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
4-17 |
PTS: 16. T. Rudovskii
REB: 5. A. Chubik
AST: 7. E. Vorontsov
|
PTS: 23. A. Koryakin
REB: 6. S. Simakov
AST: 11. S. Simakov
|
86.8 - 113.7 |
Dec 25, 2023
|
v. Khimki-2 |
L, 75 - 87 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
4-18 |
PTS: 17. V. Semenchenko
REB: 8. Nikita Bodin
AST: 6. A. Shenderov
|
PTS: 15. L. Rumyantsev
REB: 6. S. Kudrin
AST: 4. S. Kudrin
|
97.8 - 113.5 |
Dec 28, 2023
|
v. Parma-2 |
W, 78 - 73 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
5-18 |
PTS: 15. V. Semenchenko
REB: 9. T. Rudovskii
AST: 5. V. Semenchenko
|
PTS: 14. A. Kovalenko
REB: 10. A. Kovalenko
AST: 6. Lev Svinin
|
106.4 - 99.6 |
Dec 29, 2023
|
v. Parma-2 |
W, 83 - 68 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
6-18 |
PTS: 20. S. Nikitin
REB: 9. A. Chubik
AST: 9. V. Semenchenko
|
PTS: 21. M. Stafeev
REB: 8. M. Mamontov
AST: 4. K. Kukshinov
|
115.3 - 94.5 |
Jan 11, 2024
|
v. Samara-2 |
L, 80 - 97 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
6-19 |
PTS: 18. T. Rudovskii
REB: 10. Nikita Bodin
AST: 7. E. Vorontsov
|
PTS: 23. Egor Amosov
REB: 7. D. Sletkov
AST: 5. Egor Amosov
|
95.0 - 115.2 |
Jan 12, 2024
|
v. Samara-2 |
W, 74 - 70 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
7-19 |
PTS: 22. Nikita Bodin
REB: 5. Nikita Bodin
AST: 3. A. Shcherbakov
|
PTS: 16. Egor Amosov
REB: 6. N. Kosyakov
AST: 3. G. Marufov
|
103.2 - 97.6 |
Jan 15, 2024
|
v. Avtodor-2 |
W, 93 - 64 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
8-19 |
PTS: 27. T. Rudovskii
REB: 9. M. Slobodin
AST: 4. Nikita Bodin
|
PTS: 15. J. Pechendzhian
REB: 6. A. Domyutsa
AST: 4. Matvey Popov
|
118.1 - 81.2 |
Jan 16, 2024
|
v. Avtodor-2 |
W, 104 - 73 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
9-19 |
PTS: 30. T. Rudovskii
REB: 8. Nikita Bodin
AST: 8. V. Semenchenko
|
PTS: 13. M. Luchkin
REB: 9. A. Novikov
AST: 4. Matvey Popov
|
123.8 - 86.9 |
Jan 29, 2024
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
L, 81 - 78 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
9-20 |
PTS: 22. Nikita Bodin
REB: 11. Nikita Bodin
AST: 7. V. Semenchenko
|
PTS: 16. Kirill Luzan
REB: 7. A. Sereda
AST: 8. N. Ryabov
|
111.9 - 107.8 |
Jan 30, 2024
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
L, 78 - 67 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
9-21 |
PTS: 18. V. Semenchenko
REB: 7. T. Rudovskii
AST: 4. T. Rudovskii
|
PTS: 24. A. Sereda
REB: 15. A. Sereda
AST: 5. V. Ishchenko
|
96.7 - 83.1 |
Feb 12, 2024
|
@ Yenisei-2 |
W, 65 - 87 |
SK Krasnoyarsk
VTB Youth United League
|
10-21 |
PTS: 24. T. Rudovskii
REB: 14. T. Rudovskii
AST: 7. A. Shenderov
|
PTS: 12. M. Yakubets
REB: 5. M. Yakubets
AST: 5. V. Afanasyev
|
77.4 - 103.6 |
Feb 13, 2024
|
@ Yenisei-2 |
L, 87 - 77 |
SK Krasnoyarsk
VTB Youth United League
|
10-22 |
PTS: 22. V. Semenchenko
REB: 7. Nikita Bodin
AST: 3. Nikita Bodin
|
PTS: 27. E. Skuratov
REB: 5. I. Kityukha
AST: 9. I. Kityukha
|
101.7 - 90.0 |
Feb 16, 2024
|
@ CSKA-2 |
L, 100 - 74 |
VTB Youth United League
|
10-23 |
PTS: 20. T. Rudovskii
REB: 9. Nikita Bodin
AST: 3. T. Rudovskii
|
PTS: 17. N. Natsvlishvili
REB: 7. Kirill Popov
AST: 4. N. Sadikov
|
119.3 - 88.3 |
Feb 17, 2024
|
@ CSKA-2 |
L, 90 - 63 |
VTB Youth United League
|
10-24 |
PTS: 12. T. Rudovskii
REB: 7. T. Rudovskii
AST: 4. T. Rudovskii
|
PTS: 19. D. Klyuchenkov
REB: 8. Kirill Popov
AST: 6. N. Sadikov
|
118.0 - 82.6 |
Feb 28, 2024
|
v. Uralmash-2 |
L, 70 - 78 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
10-25 |
PTS: 20. T. Rudovskii
REB: 8. V. Semenchenko
AST: 4. V. Semenchenko
|
PTS: 19. D. Yurkov
REB: 9. K. Voskoboynikov
AST: 6. G. Kovalchuk
|
90.9 - 101.2 |
Feb 29, 2024
|
v. Uralmash-2 |
W, 84 - 79 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
11-25 |
PTS: 20. Nikita Bodin
REB: 13. Nikita Bodin
AST: 4. M. Ponomarev
|
PTS: 27. D. Yurkov
REB: 5. D. Yurkov
AST: 8. M. Reshetov
|
117.7 - 110.7 |
Mar 3, 2024
|
v. MBA-2 Moscow |
L, 71 - 78 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
11-26 |
PTS: 13. T. Rudovskii
REB: 8. Nikita Bodin
AST: 7. V. Semenchenko
|
PTS: 18. M. Savchenko
REB: 10. M. Savchenko
AST: 7. Klim Adaykin
|
92.1 - 101.2 |
Mar 4, 2024
|
v. MBA-2 Moscow |
L, 63 - 68 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
11-27 |
PTS: 13. A. Shenderov
REB: 9. Nikita Bodin
AST: 4. E. Vorontsov
|
PTS: 20. Egor Yushkov
REB: 13. M. Savchenko
AST: 5. G. Salagaev
|
73.1 - 78.9 |
Mar 17, 2024
|
@ UNICS-2 |
W, 72 - 96 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
12-27 |
PTS: 30. T. Rudovskii
REB: 13. T. Rudovskii
AST: 8. T. Rudovskii
|
PTS: 15. Y. Prishedko
REB: 10. A. Sushchik
AST: 4. Roman Ilyuk
|
92.8 - 123.8 |
Mar 18, 2024
|
@ UNICS-2 |
L, 86 - 84 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
12-28 |
PTS: 25. A. Shenderov
REB: 7. A. Chubik
AST: 7. E. Vorontsov
|
PTS: 15. A. Sushchik
REB: 10. A. Sushchik
AST: 8. Roman Ilyuk
|
114.4 - 111.8 |
Mar 25, 2024
|
v. Zenit-2 |
L, 77 - 101 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
12-29 |
PTS: 16. Nikita Bodin
REB: 9. Nikita Bodin
AST: 8. E. Vorontsov
|
PTS: 17. M. Dulkay
REB: 10. V. Samukhin
AST: 5. D. Filippov
|
103.4 - 135.6 |
Mar 26, 2024
|
v. Zenit-2 |
L, 62 - 89 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
12-30 |
PTS: 10. E. Vorontsov
REB: 5. Nikita Bodin
AST: 7. E. Vorontsov
|
PTS: 11. E. Evstafiev
REB: 14. V. Samukhin
AST: 6. D. Filippov
|
81.5 - 117.1 |
Mar 29, 2024
|
v. Runa-2 |
L, 62 - 76 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
12-31 |
PTS: 20. F. Doronichev
REB: 7. N. Moskaltsov
AST: 7. E. Vorontsov
|
PTS: 24. Egor Vanin
REB: 12. Egor Vanin
AST: 5. A. Konotop
|
80.1 - 98.2 |
Mar 30, 2024
|
v. Runa-2 |
L, 74 - 79 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
12-32 |
PTS: 22. M. Slobodin
REB: 7. E. Vorontsov
AST: 16. E. Vorontsov
|
PTS: 18. Egor Vanin
REB: 10. A. Shportun
AST: 6. A. Konotop
|
95.5 - 101.9 |
Apr 5, 2024
|
@ Khimki-2 |
L, 80 - 41 |
BCMO
VTB Youth United League
|
12-33 |
PTS: 12. M. Slobodin
REB: 10. A. Chubik
AST: 2. A. Gerega
|
PTS: 13. A. Nakhimov
REB: 6. A. Nakhimov
AST: 7. A. Nakhimov
|
111.4 - 57.1 |
Apr 6, 2024
|
@ Khimki-2 |
L, 84 - 63 |
BCMO
VTB Youth United League
|
12-34 |
PTS: 19. M. Slobodin
REB: 12. M. Slobodin
AST: 5. E. Vorontsov
|
PTS: 19. S. Kudrin
REB: 10. S. Kudrin
AST: 4. S. Simakov
|
106.5 - 79.9 |
Apr 9, 2024
|
@ Parma-2 |
L, 89 - 57 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
12-35 |
PTS: 9. S. Druganov
REB: 6. M. Slobodin
AST: 5. E. Vorontsov
|
PTS: 13. Gleb Firsov
REB: 10. Gleb Firsov
AST: 5. D. Kuimov
|
109.1 - 69.9 |
Apr 10, 2024
|
@ Parma-2 |
L, 86 - 69 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
12-36 |
PTS: 16. F. Doronichev
REB: 6. M. Ponomarev
AST: 3. A. Gerega
|
PTS: 22. Ivan Egorov
REB: 6. Gleb Firsov
AST: 4. D. Kuimov
|
105.7 - 84.8 |