Oct 5, 2023
|
@ Avtodor-2 |
L, 67 - 66 |
FOK Star
VTB Youth United League
|
0-1 |
PTS: 20. Y. Prishedko
REB: 13. Y. Prishedko
AST: 5. Roman Ilyuk
|
PTS: 17. Matvey Popov
REB: 13. A. Domyutsa
AST: 3. J. Pechendzhian
|
84.5 - 83.2 |
Oct 6, 2023
|
@ Avtodor-2 |
W, 60 - 64 |
FOK Star
VTB Youth United League
|
1-1 |
PTS: 19. V. Naumov
REB: 9. V. Naumov
AST: 3. V. Naumov
|
PTS: 17. A. Domyutsa
REB: 12. K. Bekkiev
AST: 3. Matvey Popov
|
79.9 - 85.2 |
Oct 9, 2023
|
@ Samara-2 |
W, 70 - 80 |
SK SGUE
VTB Youth United League
|
2-1 |
PTS: 24. V. Naumov
REB: 8. S. Sharonov
AST: 6. Ilya Volodin
|
PTS: 15. Egor Amosov
REB: 13. B. Shuvakin
AST: 8. Egor Amosov
|
81.2 - 92.7 |
Oct 10, 2023
|
@ Samara-2 |
L, 76 - 53 |
SK SGUE
VTB Youth United League
|
2-2 |
PTS: 11. E. Shaposhinikov
REB: 5. V. Naumov
AST: 1. E. Shaposhinikov
|
PTS: 15. Egor Amosov
REB: 8. A. Maskaev
AST: 6. S. Saukkonen
|
104.3 - 72.7 |
Oct 20, 2023
|
v. Lokomotiv Kuban-2 |
L, 51 - 76 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
2-3 |
PTS: 18. Roman Ilyuk
REB: 10. V. Naumov
AST: 2. V. Naumov
|
PTS: 23. R. Gagkaev
REB: 10. A. Koryakovsky
AST: 6. I. Grushevskii
|
69.6 - 103.7 |
Oct 21, 2023
|
v. Lokomotiv Kuban-2 |
L, 67 - 73 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
2-4 |
PTS: 18. Ilya Volodin
REB: 8. Y. Prishedko
AST: 6. Ilya Volodin
|
PTS: 22. P. Ryabkov
REB: 8. B. Andrey
AST: 5. P. Ryabkov
|
94.8 - 103.3 |
Oct 29, 2023
|
v. CSKA-2 |
L, 57 - 92 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
2-5 |
PTS: 11. S. Sharonov
REB: 7. S. Sharonov
AST: 4. Ilya Volodin
|
PTS: 19. D. Klyuchenkov
REB: 11. Kirill Popov
AST: 7. M. Lagutin
|
73.0 - 117.8 |
Oct 30, 2023
|
v. CSKA-2 |
L, 57 - 92 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
2-6 |
PTS: 15. V. Naumov
REB: 7. V. Naumov
AST: 3. Ilya Volodin
|
PTS: 19. N. Natsvlishvili
REB: 11. Kirill Popov
AST: 6. N. Sadikov
|
69.8 - 112.7 |
Nov 2, 2023
|
v. Yenisei-2 |
W, 82 - 72 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
3-6 |
PTS: 24. Ilya Volodin
REB: 7. S. Sharonov
AST: 8. S. Sharonov
|
PTS: 24. E. Skuratov
REB: 6. Ivan Karasev
AST: 4. I. Kityukha
|
116.0 - 101.9 |
Nov 3, 2023
|
v. Yenisei-2 |
W, 70 - 58 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
4-6 |
PTS: 13. Ilya Volodin
REB: 13. V. Naumov
AST: 5. Ilya Volodin
|
PTS: 13. D. Pekshin
REB: 9. Ivan Karasev
AST: 5. I. Kityukha
|
91.4 - 75.7 |
Nov 14, 2023
|
@ MBA-2 Moscow |
L, 87 - 56 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
4-7 |
PTS: 17. V. Naumov
REB: 6. V. Naumov
AST: 4. Ilya Volodin
|
PTS: 17. G. Salagaev
REB: 14. V. Shiryaev
AST: 6. Klim Adaykin
|
128.5 - 82.7 |
Nov 15, 2023
|
@ MBA-2 Moscow |
L, 79 - 59 |
DS Dynamo Krylatskoe
VTB Youth United League
|
4-8 |
PTS: 14. S. Sharonov
REB: 4. Ilya Volodin
AST: 5. Ilya Volodin
|
PTS: 15. S. Chugunov
REB: 7. S. Chugunov
AST: 6. M. Shalonin
|
122.4 - 91.4 |
Nov 18, 2023
|
@ Uralmash-2 |
W, 66 - 83 |
VTB Youth United League
|
5-8 |
PTS: 24. Y. Prishedko
REB: 10. Y. Prishedko
AST: 8. S. Sharonov
|
PTS: 14. E. Hardikov
REB: 8. Andrey Dymus
AST: 7. M. Reshetov
|
78.2 - 98.3 |
Nov 19, 2023
|
@ Uralmash-2 |
L, 81 - 69 |
VTB Youth United League
|
5-9 |
PTS: 20. V. Naumov
REB: 8. S. Sharonov
AST: 4. S. Sharonov
|
PTS: 18. E. Merzlyakov
REB: 10. F. Manikhin
AST: 6. M. Reshetov
|
113.0 - 96.2 |
Nov 29, 2023
|
@ Nizhny Novgorod-2 |
W, 70 - 75 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
6-9 |
PTS: 16. Roman Ilyuk
REB: 8. S. Sharonov
AST: 4. Ilya Volodin
|
PTS: 13. A. Shcherbakov
REB: 13. Nikita Bodin
AST: 6. V. Semenchenko
|
89.9 - 96.3 |
Nov 30, 2023
|
@ Nizhny Novgorod-2 |
L, 83 - 63 |
NO UOR
VTB Youth United League
|
6-10 |
PTS: 13. N. Ivanov
REB: 7. Y. Prishedko
AST: 4. N. Ivanov
|
PTS: 19. V. Semenchenko
REB: 10. Nikita Bodin
AST: 7. V. Semenchenko
|
112.2 - 85.2 |
Dec 16, 2023
|
@ Zenit-2 |
L, 74 - 41 |
Zenith Academy
VTB Youth United League
|
6-11 |
PTS: 9. Y. Prishedko
REB: 15. S. Shulgin
AST: 2. S. Sharonov
|
PTS: 15. V. Samukhin
REB: 14. M. Dulkay
AST: 4. Ilyas Abdul
|
97.0 - 53.7 |
Dec 17, 2023
|
@ Zenit-2 |
L, 89 - 62 |
Zenith Academy
VTB Youth United League
|
6-12 |
PTS: 14. Roman Ilyuk
REB: 8. E. Shaposhinikov
AST: 3. Roman Ilyuk
|
PTS: 14. V. Samukhin
REB: 14. V. Samukhin
AST: 4. R. Zakhar
|
114.1 - 79.5 |
Dec 24, 2023
|
v. Parma-2 |
L, 63 - 64 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
6-13 |
PTS: 14. Y. Prishedko
REB: 8. S. Shulgin
AST: 4. N. Ivanov
|
PTS: 20. M. Stafeev
REB: 10. A. Kovalenko
AST: 8. Y. Zhuchkov
|
89.3 - 90.7 |
Dec 25, 2023
|
v. Parma-2 |
L, 65 - 69 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
6-14 |
PTS: 14. N. Ivanov
REB: 8. Y. Prishedko
AST: 5. Roman Ilyuk
|
PTS: 16. Lev Svinin
REB: 11. A. Kovalenko
AST: 4. Lev Svinin
|
92.6 - 98.3 |
Dec 28, 2023
|
v. Khimki-2 |
L, 67 - 80 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
6-15 |
PTS: 17. Roman Ilyuk
REB: 9. S. Shulgin
AST: 3. Roman Ilyuk
|
PTS: 17. T. Eremin
REB: 7. A. Koryakin
AST: 6. B. Smirnov
|
89.2 - 106.5 |
Dec 29, 2023
|
v. Khimki-2 |
W, 70 - 60 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
7-15 |
PTS: 21. Roman Ilyuk
REB: 7. Y. Prishedko
AST: 3. S. Sharonov
|
PTS: 21. G. Shilohvostov
REB: 7. T. Eremin
AST: 4. T. Eremin
|
87.6 - 75.1 |
Jan 11, 2024
|
v. Avtodor-2 |
W, 82 - 60 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
8-15 |
PTS: 18. N. Ivanov
REB: 9. V. Naumov
AST: 9. Roman Ilyuk
|
PTS: 20. J. Pechendzhian
REB: 6. D. Yakovlev
AST: 9. Matvey Popov
|
110.0 - 80.5 |
Jan 12, 2024
|
v. Avtodor-2 |
W, 70 - 64 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
9-15 |
PTS: 20. Ilya Volodin
REB: 7. V. Naumov
AST: 5. Roman Ilyuk
|
PTS: 18. D. Yakovlev
REB: 8. M. Luchkin
AST: 5. Matvey Popov
|
92.9 - 85.0 |
Jan 15, 2024
|
v. Samara-2 |
W, 93 - 79 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
10-15 |
PTS: 22. V. Naumov
REB: 10. S. Shulgin
AST: 4. Ilya Volodin
|
PTS: 13. N. Kosyakov
REB: 9. N. Kosyakov
AST: 5. B. Shuvakin
|
110.5 - 93.8 |
Jan 16, 2024
|
v. Samara-2 |
L, 74 - 79 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
10-16 |
PTS: 16. V. Naumov
REB: 7. Y. Prishedko
AST: 8. Ilya Volodin
|
PTS: 21. D. Kuimov
REB: 11. N. Kosyakov
AST: 6. Egor Chirkov
|
88.5 - 94.5 |
Jan 29, 2024
|
@ Runa-2 |
L, 87 - 65 |
DS Dynamo Lavochkin
VTB Youth United League
|
10-17 |
PTS: 23. E. Shaposhinikov
REB: 5. Y. Prishedko
AST: 3. Ilya Volodin
|
PTS: 19. Ian Dodeus
REB: 8. Egor Vanin
AST: 4. Ian Dodeus
|
121.5 - 90.8 |
Jan 30, 2024
|
@ Runa-2 |
L, 71 - 52 |
DS Dynamo Lavochkin
VTB Youth United League
|
10-18 |
PTS: 11. V. Naumov
REB: 8. V. Naumov
AST: 3. Ilya Volodin
|
PTS: 12. Z. Lavrenov
REB: 10. Egor Vanin
AST: 4. V. Noskov
|
97.9 - 71.7 |
Feb 2, 2024
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
L, 78 - 71 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
10-19 |
PTS: 16. Roman Ilyuk
REB: 7. Y. Prishedko
AST: 3. Ilya Volodin
|
PTS: 24. Daniil Ginko
REB: 12. A. Koryakovsky
AST: 5. I. Grushevskii
|
95.3 - 86.7 |
Feb 3, 2024
|
@ Lokomotiv Kuban-2 |
L, 87 - 58 |
Basket Hall
VTB Youth United League
|
10-20 |
PTS: 18. Roman Ilyuk
REB: 5. S. Shulgin
AST: 3. S. Shulgin
|
PTS: 20. Daniil Ginko
REB: 10. A. Koryakovsky
AST: 5. Daniil Ginko
|
119.4 - 79.6 |
Feb 12, 2024
|
@ CSKA-2 |
L, 120 - 71 |
VTB Youth United League
|
10-21 |
PTS: 25. V. Naumov
REB: 9. Y. Prishedko
AST: 5. Roman Ilyuk
|
PTS: 28. N. Natsvlishvili
REB: 11. R. Gusev
AST: 9. M. Lagutin
|
131.0 - 77.5 |
Feb 13, 2024
|
@ CSKA-2 |
L, 98 - 64 |
VTB Youth United League
|
10-22 |
PTS: 23. Ilya Volodin
REB: 8. S. Shulgin
AST: 7. Ilya Volodin
|
PTS: 17. D. Klyuchenkov
REB: 12. D. Abramov
AST: 9. M. Lagutin
|
127.9 - 83.5 |
Feb 16, 2024
|
@ Yenisei-2 |
W, 66 - 94 |
SK Krasnoyarsk
VTB Youth United League
|
11-22 |
PTS: 18. V. Naumov
REB: 12. N. Lednev
AST: 10. Roman Ilyuk
|
PTS: 18. V. Afanasyev
REB: 7. E. Skuratov
AST: 6. V. Afanasyev
|
75.1 - 107.0 |
Feb 17, 2024
|
@ Yenisei-2 |
W, 73 - 90 |
SK Krasnoyarsk
VTB Youth United League
|
12-22 |
PTS: 21. V. Naumov
REB: 11. V. Naumov
AST: 6. V. Naumov
|
PTS: 16. D. Pekshin
REB: 8. D. Zavorotny
AST: 5. E. Skuratov
|
91.3 - 112.5 |
Feb 28, 2024
|
v. MBA-2 Moscow |
L, 61 - 62 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
12-23 |
PTS: 17. V. Naumov
REB: 11. V. Naumov
AST: 3. Roman Ilyuk
|
PTS: 12. Egor Yushkov
REB: 11. M. Ogarkov
AST: 4. M. Ogarkov
|
88.3 - 89.8 |
Feb 29, 2024
|
v. MBA-2 Moscow |
L, 66 - 90 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
12-24 |
PTS: 16. Roman Ilyuk
REB: 5. Roman Ilyuk
AST: 9. Roman Ilyuk
|
PTS: 23. M. Padius
REB: 13. V. Shiryaev
AST: 5. M. Shalonin
|
91.5 - 124.7 |
Mar 3, 2024
|
v. Uralmash-2 |
L, 80 - 88 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
12-25 |
PTS: 17. Y. Prishedko
REB: 9. A. Sushchik
AST: 5. V. Naumov
|
PTS: 16. E. Merzlyakov
REB: 6. K. Voskoboynikov
AST: 13. M. Reshetov
|
102.9 - 113.1 |
Mar 4, 2024
|
v. Uralmash-2 |
L, 74 - 93 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
12-26 |
PTS: 14. N. Lednev
REB: 8. S. Shulgin
AST: 7. Ilya Volodin
|
PTS: 17. F. Manikhin
REB: 6. T. Lukashevich
AST: 7. M. Reshetov
|
97.2 - 122.2 |
Mar 17, 2024
|
v. Nizhny Novgorod-2 |
L, 72 - 96 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
12-27 |
PTS: 15. Y. Prishedko
REB: 10. A. Sushchik
AST: 4. Roman Ilyuk
|
PTS: 30. T. Rudovskii
REB: 13. T. Rudovskii
AST: 8. T. Rudovskii
|
92.8 - 123.8 |
Mar 18, 2024
|
v. Nizhny Novgorod-2 |
W, 86 - 84 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
13-27 |
PTS: 15. A. Sushchik
REB: 10. A. Sushchik
AST: 8. Roman Ilyuk
|
PTS: 25. A. Shenderov
REB: 7. A. Chubik
AST: 7. E. Vorontsov
|
114.4 - 111.8 |
Mar 25, 2024
|
v. Runa-2 |
L, 52 - 71 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
13-28 |
PTS: 14. Roman Ilyuk
REB: 5. Y. Prishedko
AST: 2. E. Shaposhinikov
|
PTS: 13. Ilya Krivich
REB: 15. Egor Vanin
AST: 3. Egor Vanin
|
67.4 - 92.1 |
Mar 26, 2024
|
v. Runa-2 |
L, 47 - 75 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
13-29 |
PTS: 13. Y. Prishedko
REB: 7. A. Sushchik
AST: 3. D. Dubovoy
|
PTS: 13. V. Noskov
REB: 8. Z. Lavrenov
AST: 4. G. Mordvinov
|
67.4 - 107.5 |
Mar 29, 2024
|
v. Zenit-2 |
L, 47 - 92 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
13-30 |
PTS: 11. E. Shaposhinikov
REB: 6. A. Sushchik
AST: 4. E. Shaposhinikov
|
PTS: 14. V. Samukhin
REB: 11. V. Samukhin
AST: 5. E. Evstafiev
|
61.6 - 120.5 |
Mar 30, 2024
|
v. Zenit-2 |
L, 58 - 86 |
UTTS Vasilyevo
VTB Youth United League
|
13-31 |
PTS: 19. E. Shaposhinikov
REB: 8. Y. Prishedko
AST: 6. Ilya Volodin
|
PTS: 20. E. Evstafiev
REB: 9. V. Samukhin
AST: 8. S. Burinsky
|
76.3 - 113.2 |
Apr 5, 2024
|
@ Parma-2 |
L, 96 - 57 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
13-32 |
PTS: 23. A. Sushchik
REB: 8. A. Sushchik
AST: 4. Ilya Volodin
|
PTS: 15. Lev Svinin
REB: 7. Gleb Firsov
AST: 5. Ivan Egorov
|
126.0 - 74.8 |
Apr 6, 2024
|
@ Parma-2 |
L, 101 - 67 |
FOK Victory
VTB Youth United League
|
13-33 |
PTS: 23. A. Sushchik
REB: 8. A. Sushchik
AST: 5. Ilya Volodin
|
PTS: 20. Ivan Egorov
REB: 15. Gleb Firsov
AST: 5. D. Kuimov
|
124.0 - 82.3 |
Apr 9, 2024
|
@ Khimki-2 |
L, 99 - 68 |
BCMO
VTB Youth United League
|
13-34 |
PTS: 16. Y. Prishedko
REB: 9. Y. Prishedko
AST: 5. Ivan Alexeev
|
PTS: 24. T. Eremin
REB: 9. T. Eremin
AST: 10. A. Nakhimov
|
132.4 - 91.0 |
Apr 10, 2024
|
@ Khimki-2 |
L, 82 - 70 |
BCMO
VTB Youth United League
|
13-35 |
PTS: 14. Ilya Volodin
REB: 7. A. Sushchik
AST: 7. Ilya Volodin
|
PTS: 18. A. Koryakin
REB: 10. S. Simakov
AST: 5. B. Smirnov
|
110.8 - 94.6 |